Vyplétání raket


Nabízíme Vám vyplétání badmintonových, squashových, tenisových raket na špičkovém přístroji  v naší prodejně v Brně, i po celé ČR. Pracujeme na stroji firmy YONEX ES5, na kterém jsou vyplétány, mimo jiné veškeré špičkové turnaje. Stroj YONEX ES5 je vybaven mikroprocesorem ovládaným čtyřcestným zálohovacím systémem k zajištění vyplétání bez selhání. Dalšími přednostmi jsou přesný a rychlý upínací systém a stále dopínání struny.
Pokud máte naprasklý rám rakety zajistíme po konzultaci s našim technikem i opravu rámu - vhodné pro vyšší modelové řady raket.


Používané badmintonové výplety:

Cena výpletu YONEX: 180 Kč
Yonex BG 80 - bílý, žlutý, růžový - závodní výplet s výbornou repulsí, průměr 0,68 mm

Yonex BG 80 Power - bílý, oranžový - průměr 0,68 mm

Yonex BG 65 Ti - bílý, růžový - průměr 0,70 mm

Yonex BG 65 - bílý - průměr 0,70 mm

Yonex BG 66 Ultimax - bílý, žlutý - závodní výplet s výbornou repulsí, průměr 0,65 mm

Yonex Aerosonic - bílý - špičkový závodní výplet s průměrem 0,61 mm

+ vypletení rakety (170 Kč) = 350 Kč

 

180 Kč - LI-NING NS 95 - bílý žlutý - závodní výplet, průměr 0,70 mm

230 Kč - LI-NING N.1 - bílá, červená, modrá, černá, žlutá, oranžová, růžová - profesionální pružný výplet, průměr 0,65 mm

230 Kč - LI-NING N.5 - bílý, žlutý, fialový, červený, modrý, černý - průměr 0,69 mm

+ vypletení rakety (170 Kč) = 350 Kč / 400 Kč

Cena vypletení je 170,- Kč, do druhého dne je zakázka k vyzvednutí. Případně lze po domluvě zajistit expresní vypletení .

U squashových a tenisových raket Vám nabízíme výplety ze široké škály firem: Pacific, Babolat, Yonex, Kirschbaum, Prince, Head, Tecnifibre, Toalson, IsoSpeed, Ashaway, MSV Focus - hex a další.

Vypletení rakety a vyzvednutí vždy v termínu dle domluvy při zadání. Pro další informace nás prosím kontaktuje. Raketu lze v prodejní době předat přímo k vypletení na prodejně, kde se s Vámi domluvíme na vhodném typu výpletu, napnutí strun a termínu vyhotovení (obvykle 1 pracovní den). Vyplétání provádí již několik let specialista - Milan Glozar - vyplétač  Xareny Arény a extraligového oddílu SK STAVOS BRNO SLATINA. Vyplétání ani v době velkého počtu zakázek nedělají brigádníci, ale pouze specialisté s dlouholetou praxí, což Vám zajistí maximální kvalitu práce a preciznost provedení při nejlevnější ceně v regionu.

Pro mimobrněnské zájemce o vypletení je potřeba zaslat raketu na naši adresu, náš specialista Vám poté dle typu rámu poradí s výběrem vhodného výpletu i napnutí strun a zásilku odešleme zpět k Vám dobírkou.

Cena vypletení je 170,- Kč, do druhého dne je zakázka k vyzvednutí. Případně lze po domluvě zajistit expresní vypletení .

Adresa prodejny:

Prodejna sportprotebe.cz
X-Arena Slatina
Tuřanka 55
Brno-Slatina, 627 00

tel prodejna: +420 725 904 491

Otevírací doba (Pondělí až Pátek 10 - 18 hod.)

Na vyletení rakety se můžete zeptat i na recepci v hale a nechat ji tam, recepční ji předá na vypletení a vy si ji mužete druhý den vyzvednout taktéž na recepci.

Bezproblémové parkování - velké parkoviště přímo u haly.

 

pleteni raket sportprotebe.cz

ku
skyscraper