O nás


Vizí našeho obchodu SportProTebe.cz je poskytovat zákazníkovi maximální komfort nákupu a perfektní služby. Kromě klasického prodeje sportovního vybavení se snažíme také informovat o vybraných sportovních akcích a soutěžích, které se nějakým způsobem týkají sportů, jimiž se zabýváme.

Pro maximální komfort a spokojenost zákazníka poskytujeme odborné poradenství.

Spustění nového eshopu SportProTebe.cz předcházely letité prodejní zkušenosti z naší klasické kamenné prodejny, rovnež pořádání mezinárodních turnajů a vedení ligových oddílů. Po následné spolupráci s týmem sportovců, produktových manažerů, grafických designérů, programátorů vznikl i tento sportovní eshop.

Již od 1.9.2008 máte možnost po pěti letech fungování klasické prodejny po internetu nakoupit kvalitní sportovní vybavení. Z nabídky sportovního zboží selektujeme na základě osobních zkušeností se sporty nepovedené modely a modely s nevýhodným poměrem cena / výkon. Všechno zboží je originálního původu, zákazníkovi se nemůže stát, že od nás obdrží falsifikát a neoriginální produkt.

Nejsme kolosem s nepřeberným množstvím produktů, který prodává vše s výhodnou marži, ale jsme více Vašim partnerem - specializovaným obchodem, který Vám poradí s výběrem sportovních potřeb, jenž sami ke sportu aktivně používáme.

Rádi bychom pro Vás připravili i něco navíc, než jen prodej zboží. Nabízíme Vám možnost testování produktů, informujeme Vás o možnosti provozování Vašeho sportu formou turnajů a podobných akcí. V případě, že se budeme organizačně podílet na pořádání turnajů a exhibičních utkání zajistíme volné vstupenky. Nabízíme Vám i vypletací servis pro tenisové rakety, badmintonové rakety a squashové rakety. Rovněž Vám umožníme zdokonalení úrovně ve Vašem sportu - formou letních soustředění a sportovních kempů.


Máme sídlo v Brně, kde se nachází i naše kamenná prodejna, testovací hala na raketové sporty i skladovací prostory. Zboží zasíláme expresně po celé ČR a na Slovensko a jsme schopni zaslat zásilky i do dalších evropských zemí. Jsme seriózním hráčem na sportovním trhu s letitými zkušenostmi. Jsme týmem sportovců, kteří chtějí své zkušenosti předat Vám - našim zákazníkům. Sporty které Vám nabízíme jsou zároveň našim koníčkem a práce v tomto oboru nás těší.

 

Kontakt:

Ladislav Vorel
odborný poradce, vedoucí prodejny
Telefon: +420 602 710 853
ladislavvorel@sportprotebe.cz

ku
skyscraper