Osobní odběr po celé ČR

 

 

ZDARMA si můžete vyzvednout zboží ve většině měste v ČR a také na Slovensku.

Nabízíme možnost si zboží osobně vyzvednout přímo ve vydejnách Uloženka.cz v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Hradci Králové,  Plzni, Zlíně, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem a Bratislavě.

V Brně si zboží vyzvednete v našem centrálním skladu - prodejna sportprotebe.cz

V ostatních městech je zboží k dispozici prostřednictvím služby Heuréka Point Uloženka.cz.

Vyzvednutí zdarma přes službu Heuréka Point Uloženka.cz platí při nákupu nad 3000,- Kč. do 2000,- Kč je zpoplatněna částkou 38,- Kč

 

Jak to funguje?

V Brně si zboží můžete vyzvednout v našem centrálním skladu - prodejna sportprotebe.cz, Tuřanka 55, není zde žádný poplatek! Osobní odběry ve městech Praze, Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, Plzeň, České Budějovice, Ústí nad Labem a Bratislava a další... jsou realizovány pomocí sítě výdejních míst pro e-shopy Heuréka Point Uloženka.cz.

Vyberete si zboží a při výběru dopravy zvolíte v nabídce osobní odběr ve Vámi vybraném městě!

 

Za jak dlouho si mohu zboží vyzvednout?

Doprava zboží z výdejního skladu v Brně na Vámi vybranou Uloženku trvá většinou 1-2 pracovní dny. Vždy je potřeba počkat na upozornění z výdejního místa, že je zboží připraveno k odběru. Upozornění posíláme SMSkou na mobil a také e-mailem.

 

Kolik mám času na vyzvednutí

Zboží máte připraveno k osobnímu odběru po dobu 7 dní od doručení upozornění. Po 7 dnech je zboží odesláno zpět na náš centrální sklad v Brně.

Pokud potřebujete prodloužit lhůtu pro vyzvednutí zásilky je to možné na kontaktu, ze kterého Vám dojde výzva k vyzvednutí.

 

Hlavní sklad:

prodejna Sportprotebe.cz

Adresa: Tuřanka 55, Brno-Slatina
Telefon: +420 725 904 491
E-mail: info@sportprotebe.cz
   
   
Provozní doba: PO - PÁ: 10:00 - 18:00
Služby: Možnost prohlednout zboží, zakoupit bez předešlé objednávky, vyzvednout zboží objednané po internetu, rádi Vám i na místě poradíme s výběrem

Přehled všech výdejních míst po celé ČR a Slovensku najdete zde

ku
skyscraper